Science Café > Nabídky práce > GE Aviation Czech: Internship do oddělení Sales

GE Aviation Czech: Internship do oddělení Sales

GE Aviation Czech s.r.o.  je součástí společnosti GE Aviation – největšího světového výrobce leteckých motorů. Společnost navazuje na nejlepší tradici výroby leteckých motorů v České republice – společnosti WALTER ENGINES a.s., podpořenou špičkovým technologickým potenciálem a tržní pozicí mateřské společnosti General Electric. Programem společnosti GE Aviation Czech s.r.o. je vývoj, výroba a údržba turbovrtulových motorů, a dále výroba součástí pro letecké motory s využitím nejmodernějších technologií.

Náplň práce:

Sales Internship zajišťuje podporu pro obchodní oddělení, pro které spravuje podpůrné nástroje, pomáhá při práci na dlouhodobých projektech; je v občasném kontaktu se zejm. zahraničními zákazníky a navazujícími interními odděleními firmy (Customer service, Order management) pro zajištění hladkého chodu obchodního odd.

  • Správa a vytváření nástrojů na podporu prodeje
  • Zodpovědnost za optimalizaci procesů (zlepšování stávajících procesů a nastavování nových)
  • Podpora obchodního týmu při spolupráci na projektech
  • Komunikace se zákazníkem a s ostatními odděleními společnosti
  • Příprava ad hoc analýz, forecasting, sběr market. Informací

Požadavky:

  • Student 4. – 5.ročníku VŠ, obchodní nebo technický směr
  • Výborná znalost anglického jazyka, znalost ruštiny nebo španělštiny výhodou
  • Procesně-analytické schopnosti
  • Výborná znalost MS Excel
  • Pečlivost, odpovědnost, zaměření na detail
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Zkušenost v administrativě/obchodě výhodou, příp. odborné stáže
  • Návrhy optimalizačních procesů v obchodním oddělení
  • Vybudování kontaktu s interními i externími se zákazníky
  • Detailní rozpracování kalkulačního modelu oceňování motorů v generálních opravách
  • Aplikace procesů vedoucích ke zvýšení efektivity oddělení

Nabízíme:

  • V horizontu 1-2 let možnost případného postupu na pozici Junior Sales representant
  • Perspektivní zaměstnání v 2. největší společnosti na světě s neomezenými příležitostmi k profesnímu růstu
  • Širokou škálu dalšího vzdělávání
  • Stravenky v hodnotě 85 Kč plně hrazené zaměstnavatelem
  • Vlastní fitness centrum a podpora zdravého životního stylu

Kontakt:

GE Aviation Czech s.r.o.
Gabriela Hlavicová
Beranových 65
199 02  Praha
Česká republika

+420 222 538 934

gabriela.hlavicova@ge.com

www.geaviation.cz

Fandíte Science Café?

Jsme na sociálních sítích