Science Café > Nabídky práce > GE Aviation Czech: Vedoucí výpočtový inženýr pevnosti

GE Aviation Czech: Vedoucí výpočtový inženýr pevnosti

GE Aviation Czech s.r.o. je nově vzniklá společnost, působící od července 2008 v Letňanech, která je součástí společnosti GE Aviation – největšího světového výrobce leteckých motorů. Společnost navazuje na nejlepší tradici výroby leteckých motorů v České republice – společnosti WALTER ENGINES a.s., podpořenou špičkovým technologickým potenciálem a tržní pozicí mateřské společnosti General Electric. Programem společnosti GE Aviation Czech s.r.o. je vývoj, výroba a údržba turbovrtulových motorů, a dále výroba součástí pro letecké motory s využitím nejmodernějších technologií.

Náplň práce:

Vedoucí výpočtový inženýr pevnosti řídí a podporuje tým 5 lidí, který provádí analýzu pevnosti pro podporu konstrukčních činností v oblasti leteckých motorů a jejich certifikace plus technologickou podporu při vývoji a výrobě. Dodává reporty vedoucímu oddělení, využívá systém ANSYS jako hlavní nástroj pro analýzu pevnosti jako i ostatní pomocné programy (algoritmy). Provádí analýzy, návrhy, testy nebo integraci pro podporu a definování požadovaných komponentů, sestav nebo systémů tak, aby dostál firemním standardům a programům a produktovým požadavkům.

• Připravuje a presentuje technická data/reporty pro interní tým a partnery a partnerské organizace
• Archivuje a komunikuje vygenerované výsledky technických zpráv
• Podílí se na týmové spolupráci a nových projektech
• Sdílí informace s technologickou podpora a vede otevřený dialog
• Připravuje oznámení o vynálezu k ochraně technologií, které jsou konkurenční výhodou v podnikání
• Zajišťuje řádnou technickou dokumentaci pro dané projekty podle zásad a pravidel
• Řeší nové požadavky v týmu, komunikace a jednání s dodavateli

Požadavky:

• VŠ strojního zaměření – strojírenství
• Min. 8 let praxe v oblasti pevnosti, v leteckém průmyslu výhodou
• Znalost aplikace pro analýzu pevnosti a ostatní pomocné programy (algoritmy) ANSYS, CS-E
• Výborná komunikace písmem i slovem
• Dobrá orientace v oblasti správy výkresové dokumentace, Word a Excel
• Výborná znalost anglického jazyka

Nabízíme:

• Atraktivní platové ohodnocení
• Příležitost pracovat v mezinárodní společnosti
• 25 dní dovolené a další zaměstnanecké výhody

Kontakt:

GE Aviation Czech s.r.o.
Gabriela Hlavicová
Beranových 65
199 02  Praha
Česká republika

+420 222 538 934

gabriela.hlavicova@ge.com

www.geaviation.cz

Fandíte Science Café?

Jsme na sociálních sítích