Science Café > Praha > 13. října v Praze SC s Markem Váchou. Zn. kapacita již naplněna

13. října v Praze SC s Markem Váchou. Zn. kapacita již naplněna

Foto: Science Café Kladno

Téma říjnového Science Café v Praze zní: Biologie lásky. Přednášet bude biolog a etik Mgr. Marek Vácha, Ph.D., který mimo jiné působí na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Marek Vácha na toto téma vystoupil už na Science Café v Kladně a měl velký úspěch. Proto jsme se rozhodli s touto přednáškou plnou zajímavostí, humoru i poznatků pozvat pana Váchu také do Prahy.

A protože očekáváme mimořádně velkou účast, poprosíme vás tentokrát o rezervaci, abychom věděli, kdo opravdu přijde.

AKTUALIZACE: Děkujeme za váš mimořádný zájem o vystoupení Marka Váchy na Science Café v Praze. Rezervace prostřednictvím webových stránek kavárny Potrvá, které jsme v důsledku velkého zájmu museli výjimečně zavést, byly do dvou hodin od jejich zveřejnění vyčerpány a kapacita je tedy naplněna. Děkujeme za pochopení. Zároveň ale máme pro všechny zájemce i dobrou zprávu: z večera jako vždy pořídíme videozáznam, který bude k vidění na SlidesLive.

Řeč bude o tom, že evoluce netvarovala jen to, jak vypadají naše těla, ale i způsob našeho myšlení. Naše lásky, žárlivosti i kriréria výběru partnerů jsou možná výslednicí dlouhého vývoje. Přestože člověk je díky přírodě “propuštěncem přírody” a vyvázán ze svého okolí, je užitečné pro něj znát biologii své lásky.

Kdy a kde: v úterý 13. října 2015 od 19 hodin v kavárně Potrvá (Srbská 2, Praha 6). Vstupné dobrovolné. A jako vždy: jsme i na Facebooku.

 

Jsme na sociálních sítích