Science Café > PORG > SC Nový PORG 15/10: Práce průvodce, produktového manažera v CK a fotografování na cestách

SC Nový PORG 15/10: Práce průvodce, produktového manažera v CK a fotografování na cestách

Na dovolenou s cestovní kanceláří jezdí každý rok zhruba polovina Čechů, někteří využijí služeb cestovní agentury pouze pro zajištění ubytování, další si u ní vyberou celý zájezd. Jak však vypadá dovolená pohledem člověka z druhé strany? Jaká je práce průvodce cestovní kanceláře? Možná si myslíte, že se stačí domluvit, umět číst v mapách a mít dobrou vyřídilku, která si poradí za každé situace. Je to prakticky placená dovolená…

O tom, jak ve skutečnosti tahle “dovolená” vypadá, bude v říjnu na pražském gymnázium PORG mluvit David Hainall, vystudovaný zdravotnický záchranář, biolog a tělocvikář, který se stal závislý na cestování a poznávání světa. V současné době fascinovaný barevností světa se toulá nejčastěji po balkánských nebo asijských zemích a živí se jako produktový manažer v outdoorové cestovní kanceláři, průvodce, fotograf, publicista a lektor fotografických kurzů. Na cestách rád sbírá lidské příběhy, pohádky a legendy, o nichž je přesvědčený, že o člověku a zemi řeknou víc, než desítky stránek popsaných v turistickém průvodci.

Termín: 15. 10. 2019 (úterý), 17:30

Místo: Gymnázium Nový PORG (malá tělocvična), Pod Krčským lesem 25, Praha 4

Přednášející: David Hainall

Science Café probíhá v areálu školy, přednáška a diskuse je však přístupná všem – nejen studentům gymnázia. Čeká na vás neformální atmosféra a něco dobrého k pití, jak jste na Science Café zvyklí.

Toto Science Café pořádají studenti Gymnázia Nový PORG.

Veronika Kašpárková

Jsme na sociálních sítích