Science Café > Junior Café > Jaké počasí můžeme asi očekávat v příštích desetiletích? Napoví Junior Science Café 18. října

Jaké počasí můžeme asi očekávat v příštích desetiletích? Napoví Junior Science Café 18. října

Do tajů dnes poměrně populární klimatologie zavede všechny mladé fanoušky vědy říjnové Junior Science Café. Průvodcem bude RNDr. Jan Pretel, CSc. z Českého hydrometeorologického ústavu, který byl již v minulosti oblíbeným hostem klasického Science Café.


Mění se skutečně světové klima? Co je v pozadí těchto změn? Jak se budoucí změny projeví ve světě a zejména u nás? Máme se s nimi smířit, nebo je v našich silách se nějak bránit? I o tom bude řeč ve čtvrtek 18. října 2012 od 16:30 h v kavárně Potrvá (Srbská 2, Praha 6). Účast je tradičně možné potvrdit i na Facebooku.


Na Junior Science Café vítáme především středoškoláky a všechny zájemce o vědu ve věku cca 13-19 let. Přijďte do příjemného prostředí poznat nové kamarády, načerpat inspiraci k dalšímu studiu a dozvědět se něco zajímavého! Ale přijít podívat se může kdokoliv, bez ohledu na věk. Vstup zdarma. Máte-li zájem přijít ve větší skupince (4 a více lidí), pro jistotu nám napište na petra@sciencecafe.cz.


Za podporu Junior Science Café děkujeme Nadačnímu fondu Karla Janečka.

Jsme na sociálních sítích