Science Café > Ostatní > Vítáme Rumburk, loučíme se s Uherským Hradištěm

Vítáme Rumburk, loučíme se s Uherským Hradištěm

Čas od času nastávají v naší síti Science Café Czech Republic změny. Někdo nový se k nám přidá, někdo nás opustí, protože mu do života vstoupí něco jiného nebo neplní nároky naší sítě.

Se dvěma změnami vás teď chceme seznámit:

Nově se budete moci od podzimu setkat se Science Café v severočeském Rumburku. Oslovil nás tým Schrödingerova institutu, že by rád pořádal Science Café v rumburské tančírně Balahala. Domluvili jsme se na pravidlech spolupráce a na první společný večer, který se uskuteční po prázdninách, vás včas pozveme. Máme radost a věříme, že Science Café v Rumburku bude bavit pořadatele i návštěvníky. Novým kolegům přejeme hodně úspěchů!

Naopak se loučíme se Science Café v Uherském Hradišti, protože nám bohužel spolupráce dlouhodobě neklapala tak, jak stanoví pravidla naší sítě. Záleží nám na dobré komunikaci, spolehlivosti a profesionalitě organizace. Vždycky nás mrzí, když se to nedaří, ale důležitá je pro nás kvalita, nikoliv (jen) kvantita Science Café, proto jsou situace, kdy musíme přikročit k ukončení spolupráce. Jako držitelé ochranné známky Science Café pro území ČR se snažíme o značku a dobrou pověst projektu co nejlépe pečovat.

Týmu v Uherském Hradišti děkujeme a přejeme vše dobré.

V červenci a srpnu si dáváme v Science Café pauzu a naživo se na vás těšíme opět v září. I v létě však můžete sledovat nebo poslouchat naše záznamy.

Hezké léto!

 

 

Fandíte Science Café?

 

Jsme na sociálních sítích