Science Café > Ostatní > Líbí se vám Science Café? Podpořte nás nákupem ve svém oblíbeném e-shopu

Líbí se vám Science Café? Podpořte nás nákupem ve svém oblíbeném e-shopu

Jestli nám fandíte, máme pro vás skvělý a jednoduchý způsob, jak nás můžete podpořit i obyčejným nákupem na internetu.

Stačí, když na web svého oblíbeného e-shopu přijdete skrze stránky projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace. Část peněz z vaší útraty pak přijde na podporu Science Café (prostřednictvím naší organizace Otevíráme, o.s.). Vy tedy neplatíte nic navíc, částku na naši podporu odečte e-shop z vaší útraty.

Je to pro vás sice pár kliků navíc, ale nám udělají radost a pomohou.

Takhle podpořit nás můžete například když nakupujete na damejidlo.cz, bata.cz, zoot.cz, invia.cz, kasa.cz nebo objednáváte přes booking.com. V projektu je ale mnoho dalších e-shopů, podívejte se, které z vašich oblíbených obchodů se připojily.

Jak tedy nejjednodušeji na to?

  • Mrkněte na modrou lištu pod logem GIVT.
  • Vyberte, ve kterém e-shopu chcete nakupovat a zadejte, že chcete podpořit Otevíráme, o. s.  To je název naší organizace, která pořádá Science Café v Praze a koordinuje celou síť Science Café v České republice. Nákupem podporujete tedy celé Science Café Czech Republic.
  • A pak se jedním klikem “Zahájit nákup” dostanete z webu GIVT na web vybraného e-shopu, kde normálně nakoupíte. A GIVT bude vědět, kam poslat část peněz z vaší útraty.

A protože obrázek vydá za tisíc slov, postup jsme pro vás shrnuli i jednoduše graficky:

GIVTAby bylo vše ještě snazší, můžete si na stránkách givt.cz do prohlížeče stáhnout aplikaci, která vám tenhle proces zrychlí a při návštěvě zapojených obchodů se vám sama připomene 😉

Děkujeme za vaše kliky!

 

 

Jsme na sociálních sítích