Science Café > Ostatní > Konference TEDxBrno 2011 proběhne 12. listopadu

Konference TEDxBrno 2011 proběhne 12. listopadu

Chcete se seznámit s inspirativními řečníky, získat motivaci a chuť rozvíjet sami sebe, své podnikání a vzdělávání nebo potkat současné i potencionální inovátory regionu? Pak právě pro vás je určen letošní  TEDxBrno! Tato konference o “nápadech hodných šíření” se uskuteční už podruhé, tentokrát v divadle Reduta.


Jedná se o lokální konferenci mezinárodního projektu TED, který spojuje chytré a iniciativní lidi snažící se změnit svět k lepšímu. Do projektu se zapojily významné osoby a instituce z vědy, kultury, vzdělávání, techniky, designu a mnoha dalších odvětví, mezi nimi i významné osobnosti jako Steven Jobs, Bill Gates, Bill Clinton, Sir Ken Robinson, Stephen Hawking, Al Gore, Madeleine Albright, Bill Ford, Malcolm Gladwell, Seth Godin, Jill Bolte Taylor a jiní.

Konference je pořádána občanským sdružením Brnopolis. Na konferenci vystoupí například Monika Bartoň, Milan Knezevic, Ratnesh Mathur nebo Radim Polčák. Více o vystupujících se dozvíte na webových stránkách TEDxBrno.


Pro bližší představu o charakteru konference se můžete podívat na záznam přednášky Pavla Tománka, profesora oboru Aplikovaná fyzika a vedoucího Laboratoře optické nanometrologie na FEKT Vysokého učení technického v Brně, z konference TEDxBrno 2010 na téma Cesta do světa, který není vidět.  Z ,,velkého,, TEDu se můžete inspirovat například přednáškou Jill Bolte Taylor’s stroke of insight.


Bližší informace naleznete také na FacebookuTwitteru.

Jsme na sociálních sítích