MENU

Hosté

Pokud chcete přijít jako host na některé z dalších Science Café, kontaktujte nás!


Od listopadu 2008 navštívili večery Science Café tito hosté (jména uvádíme bez akademických titulů).


Science Café Praha:

  • Jiří Dušek (Hvězdárna a planetárium Mikuláše Koperníka v Brně)
  • Jakub Rozehnal (Štefánikova hvězdárna v Praze)
  • Antonín Fejfar (Czech Nano-team)
  • Jan Kočka (Fyzikální ústav AV ČR)
  • Roman Neruda (Ústav informatiky AV ČR)
  • Lukáš Ferkl (Feramat Cybernetics)
  • Miroslav Bárta (Český egyptologický ústav)
  • Martin Tomášek (Archeologický ústav AV ČR)
  • Vladimír Brůna (Laboratoř geoinformatiky Univerzity J. E. Purkyně
  • Jiří Chudoba (Fyzikální ústav AV ČR)
  • Vojtěch Petráček (Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT)
  • Pavel Němec (Přírodovědecká fakulta UK)
  • Tomáš Vaněk (Ústav experimentální botaniky AV ČR)
  • Radka Podlipná (Ústav experimentální botaniky AV ČR)
  • Petr Pokorný (Archeologický ústav AV ČR)
  • Mnislav Zelený (etnograf)
  • Jaroslav Dušek (popularizátor)
  • Jaroslav Peregrin (Filozofický ústav AV ČR)
  • Vladimír Svoboda (Filozofický ústav AV ČR)
  • Tomáš Moravec (Ústav experimentální botaniky AV ČR)
  • Noemi Čeřovská (Ústav experimentální botaniky AV ČR)
  • Helena Plchová (Ústav experimentální botaniky AV ČR)
  • Stanislav Mihulka (Přírodovědecká fakulta Jihočeské univerzity)
  • Pavel Cejnar (Ústav částicové fyziky Matematicko-fyzikální fakulty UK)
  • Jiří Dolejší (Ústav částicové fyziky Matematicko-fyzikální fakulty UK)
  • Vlastimil Klíma (kryptolog)
  • Pavel Vondruška (kryptolog)
  • Jiří Musil (Ústav pro klasickou archeologii AV ČR)
  • Ondřej Prášil (Mikrobiologický ústav AV ČR)
  • Michal Koblížek (Mikrobiologický ústav AV ČR)
  • Jan Kmuníček (Metacentrum CESNETu)
  • Martina Macková (Ústav organické chemie a biochemie AV ČR)
  • Tomáš Macek (Ústav organické chemie a biochemie AV ČR)
  • Cyril Höschl (Psychiatrické centrum Praha)
  • Filip Španiel (Psychiatrické centrum Praha)
  • Josef Novotný (Nemocnice na Homolce)
  • Jacek Kerum (Ústav fyziky atmosféry AV ČR)
  • Zuzana Chládová (Ústav fyziky atmosféry AV ČR)
  • Jan Pretel (Český hydrometeorologický ústav)
  • Radim Tolasz (Český hydrometeorologický ústav)
  • Václav Cílek (Geologický ústav AV ČR)
  • Jana Straková (EDUin)
  • Jiří Kroulík (Hvězdárna a planetárium hl. města Prahy)
  • Marcel Grün (Hvězdárna a planetárium hl. města Prahy)
  • Lenka Lhotská
  • Jan Havlík
  • Karel Janeček
  • Daniel Vaněk
  • Martin Pospíšek
  • Radek Černý
  • Tomáš Jungwirth
  • Vít Novák
  • Michal Skořepa
  • Hana Vaisocherová
  • Jaroslav Cuhra
  • Marie Černá
  • Michal Fárník
  • Otakar Frank
  • Martin Kalbáč
  • Michal Babič
  • Tomáš Etrych
  • Lenka Nováková
  • Pavlína Lenochová
  • Pavel Bakule
  • Daniel Kramer
  • Robert Theiner
  • Petr Průcha

Science Café České Budějovice:

  • Alena Zíková
  • Ivan Fiala
  • Vojtěch Novotný
  • Radim Šumbera
  • Martin Konvička
  • Andrea Kučerová
  • Stanislav Mihulka
  • Pavel Kalač
  • Kateřina Klapilová
  • Dagmar Kohoutová
  • Martina Konečná
  • Jaromír Beneš
  • Tomáš Hauer
  • Jan Pilný
  • Lukáš Čížek
  • Oldřich Říčan
  • Jan Riegert
  • Denisa Hladovcová
  • Pavel Duda


Science Café Poděbrady:

  • Jakub Rozehnal (Štefánikova hvězdárna v Praze)
  • Stanislav Poddaný (Astronomický ústav AV ČR)
  • Jiří Zíka (psycholog)
  • Roman Neruda (Ústav informatiky AV ČR)
  • Pavel Vondruška (kryptolog)
  • Miroslav Bárta (Český egyptologický ústav)
  • Petr Soudek (Ústav experimentální botaniky AV ČR)
  • Pavel Cejnar (Matematicko-fyzikální fakulta UK)
  • Milan Halousek (Česká kosmická kancelář)
  • Jakub Zeman (Národní galerie)
  • Lenka Lhotská (ČVUT)
  • Michal Fárník (Ústav fyzikální chemie Jaroslava Heyrovského AV ČR)
  • Jiří Donát
  • Michal Polák
  • Aleš Doucek


Science Café Brno:

  • Tým Úžasného divadla fyziky – Jan Pavelka
  • Pavel Lehký (Lambda Instruments)
  • Matuš Kocka (Astronomický ústav)
  • Josef Lazar (Ústav přístrojové technicky AV ČR)
  • Jiří Chudoba
  • Helena Illnerová
  • Petr Pokorný
  • Tomáš Moravec
  • Michal Koblížek
  • Antonín Fejfar
  • Alexand Ač


Science Café Dobříš:

  • Mnislav Zelený (etnograf)
  • Pavel Cejnar (Ústav částicové fyziky Matematicko-fyzikální fakulty UK)
  • Jiří Dolejší (Ústav částicové fyziky Matematicko-fyzikální fakulty UK)


Science Café Ústí nad Labem:

  • Martin Novák (Český hydrometeorologický ústav)
  • Jan Šrejber (Český hydrometeorologický ústav)
  • Josef Pšenička (Západočeské muzeum v Plzni)
  • Stanislav Opluštil (Přírodovědecká fakulta UK)
  • Jiří Svoboda (výtvarník)
  • Jaromír Hajer (Přírodovědecká fakulta UJEP)
  • Tomáš Jeřábek (chovatel sklípkanů)
  • sklípkani z chovu Tomáše Jeřábka
  • Markéta Baňková
  • Petr Kulhánek (ČVUT)
  • Václav Houfek
  • Martin Krsek
  • Václav Cílek
  • Stanislav Lhota
  • Věra Vrabcová
  • Vlastimil Dohnal
  • Lucie Dohnalová
  • Miroslav Bárta
  • Vlastimil Brůna
  • Luboš Motl
  • Pavel Drašar


Medicafé Praha:

  • Ondřej Hrušák (2. lékařská fakulta UK)
  • Jan Trka (2. lékařská fakulta UK)
  • David Lukáš (Technická univerzita Liberec)
  • Evžen Amler (2. lékařská fakulta UK)
  • Jan Diblík (Centrum reprodukční medicíny)
  • Eduard Kočárek
  • Jaroslav Mareš
  • Michael Halaška
  • Radovan Vlk
  • Jana Hercogová
  • Daniela Vaňousová
  • David Jilich

Veselí nad Moravou:

  • Alexand Ač
  • Jan Hollan
  • Aleš Hampl
  • Vlastimil Dohnal

Hradec Králové:

  • František Malíř
  • Vlastimil Dohnal
  • Petr Zimčík
  • Veronika Nováková
  • Pavel Boštík

Pardubice:

  • Čestmír Drašar

Ostrava:

  • Jiří Horák
  • Tomáš Kotyza
  • Radim Šrám
  • Helena Šebáková

Napsat komentář