Science Café > Brno > Hledáme parťáka pro Science Café Brno

Hledáme parťáka pro Science Café Brno

Máme za sebou v Brně krásné čtyři roky, kdy se na desítkách přednášek vystřídaly stovky návštěvníků. A chceme víc! Zajímá Tě věda? Líbí se Ti myšlenka Science Café? Máš čas, který bys chtěl/a smysluplně využít? Pak  chceme právě Tebe!


O co běží

Science Café v Brně obvykle pořádáme jednou měsíčně od září do června.  Potřebujeme pomoct s celoročními i „nárazovými“ přípravami – nový parťák se bude podílet na sestavování programu, hledání partnerů, propagaci chystaných setkání i organizaci přímo na místě. Prostě si vyzkouší úplně všechno.  A pokud bude mít nápad, co udělat jinak a líp, dostane prostor.


Koho hledáme a co čekáme

Bylo by super, kdybys měl/a přehled o dění ve vědě (české i zahraniční), kdybys měl/a zkušenosti z organizování jiných akcí, kdybys uměl/a dělat a upravovat fotky a vůbec si hrát s Photoshopem nebo jiným podobně šikovným programem… Bylo by to super, ale není to podmínka. Jestli nic z toho neumíš, ale rád/a se něco naučíš a prostě nám chceš pomáhat, stačí to. „Ochota“ je totiž ta jediná opravdová podmínka.


Co čekat

Co a kdy budeš dělat, záleží na tom, co už máš za sebou a co Tě zajímá.  Dohodneme se tak, aby Tě práce s námi bavila.  Uvědom si ale, že rozvoj Science Café je pro nás na prvním místě, takže očekáváme, že vzájemné dohody pak budeš plnit na sto procent.  Preferujeme dlouhodobější spolupráci, rozmysli si tedy, jestli na Science Café budeš mít čas v průběhu celého roku a kolik jsi ochotný/á pravidelně přípravám věnovat.


Science Café je neziskový projekt, pořádáme ho z nadšení a pro radost. Tvojí odměnou tedy budou nové zkušenosti a spousta zážitků. A kofein. Kafem Ti zaplatit můžeme 😉


Co dělat

Jestli nám chceš  pomoct a sobě přidat do životopisu účast na úspěšném celorepublikovém projektu s tradicí, ozvi se  na kristyna@sciencecafe.cz nebo na našem facebooku.  Kromě informací o tom, proč se chceš přidat, připiš něco o sobě a svých časových možnostech a klidně cokoliv dalšího Tě napadne.  Obratem se domluvíme na schůzce a pak uvidíme 🙂 Ozvat na uvedenou adresu se samozřejmě můžeš i v případě dotazů nebo tipu, na všechny zprávy se těšíme!Jsme na sociálních sítích